Oddział w Łodzi, ul. Al. Kościuszki 48   tel/fax +48(42) 42 637 62 62; +48(42) 42 637 66 00; e-mail: lodz@zkwp.pl
ZAWODY OBEDIENCE O CACIOB 9-10.10.2010 /SĘDZIA - RUDY CATTRYSSE TADEUSZ ROSZKIEWIOCZ
KLASA 3
1.

BISKAYA Duvetorre

owczarek belgijski malinois

Łódź Maria Kowalska
236,75 CACIOB
2.

VIATOR Optima Fide

owczarek francuski beauceron

Warszawa

Małgorzata Bartoszewska-Kujawa

225,25 Res. CACIOB
3.

ORCHIDEA ORANGE

owczarek belgijski malinois

Łódź Maria Kowalska
203,5
zkolenie psow w lodzi ,pozytywne szkolenie psow, szkoła dla psow w łodzi ,szkoła agility w łodzi, szkoła obedience w łodzi,szkolenie z zakresu obrony w łodzi, instruktorzy szkoleniz psow
KLASA 2
1.

WHOOPEE WOOD NYMPH Black Energizer

border collie

Warszawa

Katarzyna Wojtanowska

226,25
2.

HULAJ DUSZA Srebrzysty Smrek

owczarek belgijski groenendael

Świętochłowice

Agnieszka Pache

225,25
3.

FADO

mieszaniec
Białystok

Wisłocki Radosław

215,5
4.

\"Opos\" Wild Rock\'n\'Roll Black Energizer

border collie

Gdyniaq

Aleksandra Brzozowska

209,25
5.

JASZKA

mieszaniec
Warszawa

Alesja Mirosznikow

202
6.

SenTikki AMARETTO CHOCO

owczarek australijski

Warszawa

Urszula Charytonik

196,5
7.

VIKORIA Port Erin

staffordshire bull terrier
Gdańsk

Ilona Bollin

170
8.

BONA

mieszaniec
Gdańsk Beata Schadach
137
 
KLASA 1
1.

NORD Druga Era

owczarek belgijski groenendae

Przyjażń

Andrzej Morawiec

193,25
2.

EFREM z Kostrowego Grodu

golden retriever

Warszawa

Monika Pączkowska

191,75
3.

ARSA Wolf Jar

owczarek niemiecki
Łódź

Dorota Stawicka

190,25
4.

NUKA Mavic

owczarek niemiecki

Katowice

Jolanta Borowska- Daab

181
5.

HATTORI Siestrzeński Las

labrador

Piastów

Aleksandra Ostrowska

179,75
6.

CZEREŚNIA z Maciachowego Pola

golden retriever

Gdańsk

Janina L. Zawadzka

178
7.

DEE DEE Alikana

staffordshire bull terrier
Gdańsk

Sebastian Golisz

176
8.

JAGO od Aleksandry

owczarek niemiecki
Poznań

Katarzyna Futro

165,25
9.
LE PETIT PRINCES Chantrel
lagotto romagnolo
Łódź
Alicja Szymańska-Paszczuk
160,25
10.

KAREN

mieszaniec
Bytom

Agnieszka Kowalczyk

155
11.

BONITA vom Team Arlett

owczarek niemiecki
Łódź

Ewa Serwa

153,25
12.

TAJA

mieszaniec
Tychy

Sylwia Walentynowicz

148
13.
ARTEMIS Du Domaine Jarette
hovawart
Łódź
Edyta Michalak
131,25
 
KLASA 0
1.

ECO - AKI Gulden Land

 

Anna Bilska

100
2.

BORYS

mieszaniec
Ciechanów

Żebrowski Marcin

98
3.

CYTRYNA z Maciachowego Pola

golden retriever

Gliwice

Magdalena Glet

97
4.

MAJA

bokser
Chorzów

Anna Hajkiewicz

96
5.
Kyane Donum Cordis
owczarek belgijski groenendael
Łódź
Katarzyna Majecka
96
6.

DŻOKA

mieszaniec
Katowice

Tomasz Wolak

95
7.

SOCCERS

mieszaniec
Łódź

Maja Dobrzyńska

95
8.
VALINKA Virgo Vestalis
nova scotia duck tolling
Katowice
Czesława Bordoszewska
94
9.
FABIANA FRIDA Magiczny Ogród
owczarek szetlandzki
Łódź
Ewa Kudukis
78
10.
ATOS
mieszaniec
Łódź
Ewa Serwa
68,5
11.
FRANEK
mieszaniec
Katowice
Elżbieta Szulc
60
 
FINAŁ PUCHARU POLSKI
 
KLASA 3
1.

VIATOR Optima Fide

owczarek francuski beauceron

Warszawa

Małgorzata Bartoszewska-Kujawa

28(698,5)
2.
BIRMA mieszaniec Kęrpa Anna Sarzyńska
28(647)
 
KLASA 2
1.

HULAJ DUSZA Srebrzysty Smrek

owczarek belgijski groenendael

Świętochłowice

Agnieszka Pache

29
2.

FADO

mieszaniec
Białystok

Wisłocki Radosław

28
3.

\"Opos\" Wild Rock\'n\'Roll Black Energizer

border collie

Gdynia

Aleksandra Brzozowska

25
4.

SenTikki AMARETTO CHOCO

owczarek australijski

Warszawa

Urszula Charytonik

23
5.

BONA

mieszaniec
Gdańsk Beata Schadach
21
6.

VIKORIA Port Erin

staffordshire bull terrier
Gdańsk

Ilona Bollin

18
 
KLASA 1
1.

NORD Druga Era

owczarek belgijski groenendae

Przyjażń

Andrzej Morawiec

30
2.
NNL MILKY WAY      
3.

ARSA Wolf Jar

owczarek niemiecki
Łódź

Dorota Stawicka

26
4.
JASZKA      
25
5.

EFREM z Kostrowego Grodu

golden retriever

Warszawa

Monika Pączkowska

24
6.

CZEREŚNIA z Maciachowego Pola

golden retriever

Gdańsk

Janina L. Zawadzka

20
7.
KOFI      
14
8.

KAREN

mieszaniec
Bytom

Agnieszka Kowalczyk

13
9.

TAJA

mieszaniec
Tychy

Sylwia Walentynowicz

112